MÖBLER / Stolar & Fåtöljer / Pinnstol 13272290
nr 1327 2290
Pinnstol
1800-tal, Leksand
Kondition: slitage, skador
Utrop:
300 kr
Såld:
300 kr
måndag 18 maj 2020
kl 18:06:17
100 kr
150 kr
300 kr